Bedankt voor uw contactaanvraag!

Wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Bedankt voor uw nieuwsbrief-aanmelding!

Vanaf nu zult u onze nieuwsbrieven ontvangen.

Fysiotherapie Sittard Oost
Adres
Bachstraat 103, 6137 RX Sittard
Telefoon
+31(0)46 - 452 85 19
Contact
Contact

Contact

Bachstraat 103, 6137 RX  Sittard
Telefoon: +31 (0 )46 - 452 85 19
Email: info@fysiosittardoost.nl
Whatsapp: +31464528519    


Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag
08:00 uur – 19:00 uur

Contactgegevens team:    

Eric Bousema bousema@fysiosittardoost.nl
Bert Kallen kallen@fysiosittardoost.nl
Wien Schmeitz schmeitz@fysiosittardoost.nl
Maartje de Vries vries@fysiosittardoost.nl
Stephanie Keulen keulen@fysiosittardoost.nl
Ward Köke koke@fysiosittardoost.nl
Yvonne Vroomen vroomen@fysiosittardoost.nl
swipe
Fysiotherapie Sittard Oost
Adres
Bachstraat 103, 6137 RX Sittard
Telefoon
+31(0)46 - 452 85 19